Vianočné zdobenie medovníkov

Vložené november 21, 2013

Viete zdobiť medovníčky? Ja sa musím priznať, že teda zdobenie mi vôbec nejde. Medovníčky na Vianoce pečieme ale tie naše sú zdobené iba orieškom. Keď som však videla aké krásne motívy sa dajú vykúzliť z bielkovej polevy povedala som si, že sa to tento rok určite musím naučiť.
Oslovila som pani Katarínu, ktorá s láskou pečie a zdobí medovníčky a som veľmi rada, že súhlasila.
Rozhodli sme sa do našej decembrovej ponuky zaradiť výnimočný kreatívny kurz na ktorom sa naučíte ako sa správne zdobia medovníčky.

kreativny kurz zdobenie medovnikov bratislava

Na kurz budú pripravené čerstvo upečené medovníčky domácej výroby od pani Katky, ktoré budeme zdobiť bielou cukrovou polevou. Na začiatok sa zoznámime s tajomstvom prípravy cukrovej polevy a glazúry a povieme si praktické rady a tipy ako narábať so zdobiacim vrecúškom. Vyskúšame si základné vzory a techniky zdobenia medovníkov s vianočnými motívmi.
Vyzdobíme si 4 väčšie medovníky tradičných foriem: hviezdička, zvonček, stromček a srdiečko. Okrem toho bude na výber množstvo rôznych vianočných medovníčkov a iba od vašej šikovnosti závisí, koľko z nich bude krášliť váš sviatočný stôl či stromček.
A navyše si prezradíme aj s láskou zachovaný originálny recept na medovníky od starej mamy s ktorým sa vám medovníky vždy podaria.

kreativny kurz zdobenie medovnikov bratislava1

Ak túžite mať aj vy doma tento rok pre vašich blízskych pripravené chutné, voňavé a krásne vyzdobené medovníčky pridajte sa k nám na kreatívny kurz v Bratislave.

Vianočné zobenie medovníkov sa bude konať 7.12.2013 od 16:00 v našej predajni na Obchodnej 66 v Bratislave.

Tešíme sa na vás v predvianočnej atmosfére. [sociallocker id=“2515″] [/sociallocker]

Diskusia

komentárov