pom pom gule4

Pom pom gule trochu inak

Vložené september 7, 2012

Veľké, malé, biele, pestrofarebné, z papiera či vlny…pom pom sú hviezdami na každej párty.Určite ste ich už videli. Používajú sa ako dekorácie na oslavy, svadby, garden party, sú vhodné ako ozdoba na topánky, do vlasov čo ako náušnice. Záleží len na vás akú veľkosť, farbu a materiál si vyberiete a ako ich využijete.
Veľmi známe sú pom pom gule z hodvábneho papiera. Využívajú ich hlavne nevesty. Vyzerajú veľmi efektne keď sú zavesené alebo len tak voľne pohodené po zemi.
Pamätáte si na detské časy, keď sme si vyrábali aj mi také mini pom pom gule? Vtedy sme ich volali brmbolce. Nosili sme ich na kľúčoch, na taškách alebo sme z nich robili zvieratka.
Využili sme všetkú vlnu čo zostala našim mamám pri pletení. Tieto malé, milé loptičky zažívajú opäť veľkú slávu vo veľkom štýle. Retro štýl je IN a tieto gule rozhodne retro sú.
Dajú sa kúpiť v rôznych farbách a veľkostiach. Využiť ich môžete ako prívesok na kľúče, na girlandy, ako náušnice, ozdoby na torty a koláče alebo ako originálne menovky na stôl. Vo fantázii sa medze nekladú.
Ak ste dostali chuť tvoriť a zabudli ste ako na to, video vám určite pomože:

http://www.youtube.com/watch?v=aTTDVryeFbY

A zopár inšpirácií ako ich potom môžete využiť.

(via: www.bridalmusings.com)

Diskusia

komentárov