Novembrové kurzy v Bratislave

Vložené november 10, 2013

Jeseň je už v plnom prúde a ak nechcete dlhé večery tráviť len tak doma pri telke teraz je ten správny čas začať niečo tvoriť. Pri kreatívnej tvorbe sa vám bude určite dobre relaxovať. Ak neviete akej technike sa začať venovať nakuknite do našej ponuky. Pripravili sme pre vás pestrý program rôznych kurzov aj v novembri. Tešiť sa môžete na populárne stálice z našej ponuky. Kreatívne kurzy sa konajú v centre mesta na Obchodnej ulici v Bratislave. V cene kurzu je všetok materiál a pomôcky, ktoré k jednotlivým technikám budete potrebovať.

Začíname už v sobotu 2.11. o 12:30 a vyrábať budeme krásny perličkový náramok. Na tomto kurze sa naučíte pracovať s drôtom a získate základy ketlovania. Zoznámite sa k rôznymi pomôckami a kliešťami, ktoré sú pri práci s drôtom nevyhnuté. Domov si odnesiete krásny, farebný a bohatý náramok vyrobený zo sklenených perál.
Pre veľký úspech sa bude tento kurz konať aj 30.11. o 12:00.

kurzy-november-naramok-z-koralok

Pokračovať budeme 2.11. o 16:00 rýchlokurzom háčkovania na ktorom sa naučíte háčkovať hrejivý nákrčník.V cene kurzu je aj materiál. Na výber budú rôznofarebné vlny na háčkovanie. Veselý nákrčník je to pravé na chladné jesené dni.

nakrcnik

Na tomto voňavom kurze si ukážeme ako sa vyrába mydielko masážne či peelingové. Mydlom sa nemusia umývať iba ruky môže poslúžiť aj na tvár či celé telo.Voňavé mydielka budeme vyrábať 9.11. od 12:00. Domov si odnesiete až 500 g rôznofarebných mydielok.

mydielka

Pomocou živice sa dajú vykúzliť naozaj nevšedné šperky. Ak chcete aj vy poodhaliť tajomstvo jej využitia a vyrobiť si šperky podľa svojich predstáv neváhajte a pridajte sa k nám. Máte možnosť vybrať si vlastný motív ktorý budete zalievať a vyrobiť si tak šperky s fotkou rodiny, kamarátov či domácich miláčikov. Šperky zaliate živicou, 9.11. o 15:00.

zivica-3

“Dekupáž” alebo servítková technika vám je z nášej ponuku určite známa. Pomocou tejto techniky sa dajú vykúzliť krásne šperkovnice, krabičky na čaj, drevené podnosy či skrinky na kľúče. Aj v novembri sa bude tento kurz viesť vo vintage duchu. Kurz sa koná 16.11.o 12:00.

decoupage-4

Ak ste s polymérovou hmotou Fimo ešte nepracovali ponúkame vám možnosť vyskúšať si to. Na kurze si vyrobíte niekolko veselých farebých náušníc a od skúsenej lektorky sa dozviete všetky tipy a triky ako úspešne modelovať šperky z Fimo hmoty. Modelovanie z Fimo hmoty, 16.11. o 16:00. Týmto kurzom vás bude prevádzať Splashena.

fimo-5

Maľba na hodváb bude 23.11. o 12:00.
Najväčšou vlastnosťou hodvábu je jeho schopnosť v zime zohriať a v lete schladiť. Šatka navyše dodá oblečeniu ten správny šmrnc a je rovnako dôležitým doplnkom ako šperky.  Tento kurz je vhodný pre tých, ktorí nevedia maľovať ani kresliť. Na šatku budeme využívať špeciálnu metódu zapúšťania farieb. Domov si odnesiete vlastnoručne pomaľovanú šatku/šál.

hodvab-1

Falošný patchwork – vianočné ozdoby sa naučíme vyrábať 23.11. od 14:30. Vianoce sú tu už o mesiac a preto, ak sa chystáte vyrábať ozdoby je najvyšší čas začať. Môžete si vytvoriť aj vianočné gule technikou patchwork. Domov si odnesiete 3 krásne vianočné gule.

gule-1

Predajňa Šperkovo BRATISLAVA:

Obchodná 66 (Dvor 66) – Pozrieť na mape
Tel: 0908 590 279
Email: sperkovo@sperkovo.sk

OTVÁRACIE HODINY

Pon – Pia: 10:00 – 18:00
So: 9:00 – 12:00

Informácie o kreatívnych kurzoch v Bratislave nájdete TU.

Kreatívne potreby a kurzy Bratislava

Diskusia

komentárov