kabbalah-naramky

Naučím sa vyrábať kabbalah náramky

Vložené august 14, 2012

Kabbalah náramky sú známe a populárne, na výber je ich veľké množstvo. Či už človek na ich moc verí alebo nie, ich funkciu ako módny doplnok nemôže vyvrátiť nikto.

Náramok proti urieknutiu pochádza priamo z Jeruzalema. Vychádza z izraelského učenia KABBALAH. Nosí sa na zápästí ľavej ruky, pretože ľavá strana tela hlavne ruka a rameno je podľa tohto učenia prijímateľom energie negatívnej ale aj pozitívnej. Červený náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie, “zlých pohľadov” – tzv. diablových očí.

Náramky môžu byť rôznych farieb, a každá ma svoj vlastný význam.

Červená: je farba lásky a krvi, je spojená s energiou, silou, mocou, odhodlaním, rovnako aj vášňou a túžbou. Práve preto je najmocnejšou farbou na ochranu proti zlému oku. Táto farba je tá, ktorá je realizovaná v Kabbalah .

Čierna: je spojená s bohatstvom, silou a autoritou. Pohlcuje všetky ostatné farby. Odpudzuje negatívnu energiu a prináša prosperitu .

Biela: je považovaná za farbu dokonalosti, predstavuje svetlo, nevinnosť, panenstvo a božstvo. Biela očisťuje a lieči telo aj dušu. Čistí pozitívnu silu od negatívnej.

Svetlo modrá: farba oblohy, predstavuje jasnosť, pravdu a harmóniu. Poskytuje ochranu proti nepoctivosti a Evil Eye .

Ak kabbalah náramok ešte nemáte, je najvyžší čas zmeniť to. Pripravili sme pre vás kreatívny kurz zameraný práve na výrobu týchto náramkov.

Na kurze, ktorý sa koná v stredu (22.8.2012 od 15:00) sa naučíme dva spôsoby pletenia náramkov. Budeme používať ozdobné zapínania a kovové prívesky ako napríklad štvorlístok pre šťastie, kvetinky, srdiečka… Pliesť budeme  zo saténových šnúrok červenej, čiernej, bielej a modrej farby. Domov si odnesiete 2 náramky, jeden pre vás a ten druhý môžete darovať kamarátke, sestre, mame alebo priateľovi.

Kurz sa bude konať v predajni Šperkovo na Halenárskej 17 v Trnave. Na kurz sa môžete prihlásiť tu.

Diskusia

komentárov