kurzy trnava

Kreatívne kurzy – september

Vložené september 6, 2012

Septembrová ponuka kreatívnych kurzov, ktoré sa konajú v Trnave.

Drôtovanie – prsteň
Kombinácia drôtika a sklenených perličiek môže znamenať aj šperk a to konkrétne drôtikový prstienok. Originálny a nevšedný, vytvorený podľa vlastných predstáv.
Drôtovanie – prívesok
Ak spojíme techniku drôtovania s korálkami rôznych veľkostí a farieb, môžeme si vytvoriť pekný prívesok nielen na špeciálne príležitosti. Drôtovanie s korálkami  je veľmi obľúbené a umožňuje nekonečné tvorenie rôznych príveskov.
Náramok z perličiek
Perly, perličky… bohatý cinkací náramok pre veselú žienku nesmie v žiadnej šperkovnici chýbať.
Krúžkovanie – náramok
Kombináciou krúžkov a korálok sa naučíme vyrábať nevšedný a originálny náramok.
Decoupage technika na drevenú krabičku
Fantázii sa medze nekladú alebo každý má svoj vkus a štýl. Či už je to výberom doplnku do bytu alebo darčekom pre známych.
Bomby do kúpeľa
Poznáte ten pocit, keď si po dlhom a náročnom dni potrebujete oddýchnuť a uvoľniť sa? Nepoznám nič lepšie ako dopriať si relaxačný kúpeľ.

Obšívaná guľička
Guľôčka obšívaná korálkami je veľmi trendy a dajú sa vykúzliť nielen krásne náušnice ale aj náramok či náhrdelník.
Maľba na hodváb
Doplnky sú veľmi dôležitou súčasťou odevu, patria k nim aj rôzne šatky, šály, prehozy a štóly a vôbec najkrajšie sú hodvábne, ručne maľované.
Viazanie kníh
Spomienky si ukladáme nielen do pamäti ale napríklad aj do denníkov a pamätníkov aby sme si ich pri listovaní opäť pripomenuli. Vlastnoručne vyrobená kniha ďalej môže slúžiť aj na zapisovanie umeleckej tvorby, receptov, návodov alebo akýchkoľvek myšlienok.

Kanzashi kvety
Keď sa povie Kanzashi, vybaví sa mi Japonsko a čarovný svet gejši. Kanzashi je prastará japonská technika skladania origami z látok a textilu.

Ozdoba na čelenku
Už nikdy viac padavé vlasy do tváre, elegantná čelenka to jednoducho vyrieši. Kombináciou kvietkov a korálok si môžete vytvoriť ozdobu do vlasov podľa vlastných predstáv.

Šperky zalievané živicou
Živica je veľmi obľúbená pre jej využitie pri výrobe šperkov a možnosti zaliať akýkoľvek grafický motív na veľké množstvo lôžok a podkladov.

Viac info o kurzoch sa dozviete na www.sperkovo.sk 

(via: www.sperkovo.sk)

Diskusia

komentárov